Головна » 2019 » April » 9 » Чергове поповнення музейного АРСЕНАЛУ
Чергове поповнення музейного АРСЕНАЛУ

9 квітня 2019 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулось представлення історичних зразків озброєння періоду Другої світової війни, переданих напередодні Першим відділом державної виконавчої служби Луцька і Управлінням Національної поліції України у Волинській області.

Серед переданих речей – гвинтівка системи «Mauser 98 К», пістолет-кулемет «ППШ-41», пістолет «Walther P 38», револьвер системи «Наган», багнети до гвинтівки системи «Мосіна» і банети-ножі до гвинтівки «Mauser».

Директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк подякував присутнім працівникам Першого відділу державної виконавчої служби Луцька Валентину Романовському, Василю Старенько, Віктору Ледвовку і Роману Пʼясецькому за співпрацю у збереженні історико-культурної спадщини.

Після представлення для усіх бажаючих була проведена екскурсія Волинським краєзнавчим музеєм.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 362 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3