Головна » 2013 » Грудень » 27 » Центр дослідницької науки і техніки „Експериментаріум” Музею технічного прогресу запрошує!
14:26
Центр дослідницької науки і техніки „Експериментаріум” Музею технічного прогресу запрошує!
Центр дослідницької науки і техніки „Експериментаріум” Музею технічного прогресу запрошує!
Унікальну можливість власноруч випробувати закони науки, взяти участь в неймовірних дослідах,  дізнатися багато цікавого на практиці відтепер можна в Центрі дослідницької науки і техніки «Експериментаріум», який запрацював при Музеї технічного прогресу в СОК «Адреналін Сіті».Постійна експозиція музею присвячена окремим розділам фізики, зокрема механіці, електриці, магнетизму, акустиці, оптиці. У нас можна: перевірити закон інерції, покотивши монету у воронку; відчути себе моряком, зав’язавши справжні морські вузли; стиснути магніти двома руками; створити штучну блискавку чи спектральну кольорову тінь; дізнатись, що є провідником електрики; почути дзвін дзвоника у вакуумі та ще багато-багато  іншого. Колекція наших експонатів постійно оновлюється!

Також у музеї представлено декілька видів «вічних двигунів», інтерактивних винаходів та багато цікавих оптичних ілюзій.Експериментаріум буде цікавий не лише дітям, а й дорослим, які зможуть поринути у вир наукових цікавинок, здійснивши чимало нових відкриттів для себе.
 «Торкайся експонатів, експериментуй, проводь досліди!» − закликають в «Експериментаріумі». Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною, а пізнавальною та цікавою. 
Вартість дитячого квитка – 10 грн, дорослого – 15 грн.
Запрошуємо і наука вкотре приємно здивує Вас!
 
Категорія: Музей технічного прогресу | Переглядів: 1119 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]