Головна » 2021 » June » 15 » Бойовий прапор – музею
Бойовий прапор – музею

Музейний проєкт «НАШІ ЗАХИСНИКИ» вже давно вийшов за межі Волинської області! Ветеран 72-ої окремої механізованої бригади (ОМБР) Андрій Павлюк із Житомирщини подарував Волинському краєзнавчому музею прапор свого підрозділу, який пройшов шлях від Широколанівського військового полігону, став свідком боїв під Авдіївкою у 2017 році, побував в інших населених пунктах Донбасу.

За що ми йому щиро вдячні!

Прапор стане доповненням колекції матеріалів про 72 ОМБР у фондах музею поряд з особистими речами ще одного ветерана бригади – Героя України, волинянина Василя Тарасюка.

«НАШІ ЗАХИСНИКИ» – проєкт Волинського краєзнавчого музею із популяризації внеску волинян в оборону державного суверенітету та територіальної цілісності України, збору і вивчення матеріалів про АТО і ООС на Донбасі, протидії інформаційним загрозам.

Богдан Зек,
кандидат історичних наук,
завідувач науково-експозиційного
відділу новітньої історії Волині