Головна » 2019 » December » 26 » Завідувачка відділу Волинського краєзнавчого музею Людмила Мірошниченко-Гусак захистила кандидатську дисертацію!

26 грудня 2019 року, на підставі публічного захисту дисертації завідувачки відділу етнографії та народних промислів Волині Мірошниченко-Гусак Людмили Андріївни на тему «Відділ етнографії та народних промислів Волинського краєзнавчого музею: формування колекції, роль у збереженні національної культурної спадщини (1929–2018 рр.)», спеціалізована вчена рада К 32.051.03 у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки ухвалила, що її автор – Мірошниченко-Гусак Людмила Андріївна заслуговує присудження наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 26.00.05 – пам’яткознавство. Музеєзнавство.

В І Т А Є М О !

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 289 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.8/6