Головна » 2019 » Грудень » 19

В сім’ї тисяч українців війна продовжує приносити біду і горе. Не минула вона і сім’ї заступниці директорки з господарської роботи Волинського краєзнавчого музею Млинарської Лариси Андріївни, син якої 13 грудня в зоні проведення ООС (Донецька область) отримав мінно-вибухові травми, була проведена ампутація кисті лівої руки.

заходів до новорічних та різдвяних свят
від Волинського краєзнавчого музею

У філії Національного військово-історичного музею України – Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки, відбулося відкриття виставки «37-а ракетна дивізія та Волинь».

У культурно-мистецькому центрі м. Володимира-Волинського відбулася конференція «Велети українського духу: Володимир Великий, Іван Кунцевич, Андрей Шептицький, Ігор Стравінський, Агатангел Кримський, Арсен та Ніна Річинські – будівничі України, лідери нації», присвячена 100 річчю від часу заснування Союзу Українок У ній взяли участь працівники Володимир-Волинського історичного музею імені О. Дверницького.