Головна » 2019 » December » 19 » У музеї українського війська – нова виставка
У музеї українського війська – нова виставка

17 грудня 60 років тому були створені Ракетні війська стратегічного призначення. До їх складу увійшла і 37-а ракетна дивізія 43 ракетної армії, штаб якої розмістили у Луцьку. З цієї нагоди у філії Національного військово-історичного музею України – Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки, відбулося відкриття виставки «37-а ракетна дивізія та Волинь». На відкритті виставки були запрошені ветерани РВСП та їхні рідні.

Перед присутніми виступили завідувач музею Олег Ткачук, ветеран РВСП, журналіст і краєзнавець Валентин Люпа. А також підполковник у відставці, член Волинської організації ветеранів 37-ї ракетної дивізії Валерій Іовлєв, який презентував свою книгу «РВСП на Волині», яка буде найближчим часом видана за сприянням нашого музею.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 384 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2