Головна » 2019 » August » 22 » Запрошують на фестиваль середньовічного духу «Князівський бенкет»
Запрошують на фестиваль середньовічного духу «Князівський бенкет»

25 серпня 2019 року відбудеться вже традиційний для міста Луцька фестиваль середньовічного духу «Князівський бенкет». Розпочнеться він о 16.00 годині із святкової ходи учасників фестивалю вулицею Лесі Українки до Луцького замку. У програмі заходу: урочиста хода за участю лицарів, артистів та усіх бажаючих, театралізоване дійство «На з’їзд до Луцька», лицарський турнір, середньовічні танці, конкурс середньовічного вбрання, майстер-класи, екскурсії, історичні лекції, тощо.

Художній музей цьогоріч теж долучиться до важливої події міста – «Князівського бенкету». У рамках його проведення тут відбудеться низка лекцій, присвячених з’їзду європейських монархів у Луцьку:

17:30 - О. Бірюліна – «Луцький з’їзд 1429 року: хто, коли і для чого?».

18:30 - О. Штанько – «Міське повсякдення Луцька: 100 років після З'їзду монархів».

19:00 - Т. Яцечко-Блаженко – «Луцький з’їзд європейських монархів: інтриги, шпигуни, корона».

20:30 - Н. Гопалюк, клуб Айна-Бера – «Мода часів з’їзду європейських монархів у Луцьку».

Категорія: Художній музей | Переглядів: 325 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0