Головна » 2014 » Березень » 31 » Встановлено персональні стипендії голови обласної державної адміністрації ветеранам музейної справи Волині.

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

21 березня 2014 року                        м.Луцьк                             №77

Про встановлення персональних стипендій

голови обласної державної адміністрації народним артистам України,

народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури,

мистецтва, інформаційної галузі на 2014 рік

Відповідно до Положення про персональні стипендії голови обласної державної адміністрації народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 14 листопада 2005 року № 394, зареєстрованим в обласному управлінні юстиції 28  листопада  2005 року за № 69/830:

1. Установити на 2014 рік 35 (тридцять п’ять) персональних стипендій голови обласної державної адміністрації народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі в розмірі 250 (двісті п’ятдесят) гривень на місяць.

2. Затвердити рішення комітету з розроблення пропозицій щодо кандидатур для присудження персональних стипендій голови обласної державної адміністрації народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі на 2014 рік (додається).

Голова                                                                          Г.ПУСТОВІТ

Додаток:

Розпорядження голови

обласної державної адміністрації

21.03.2014 № 77

Р І Ш Е Н Н Я

на 2014 рік

(ВИТЯГ)

Розглянувши підсумки таємного голосування щодо визначення кандидатур для присудження персональних стипендій голови обласної державної адміністрації на 2014 рік, комітет з розроблення пропозицій щодо кандидатур для присудження персональних стипендій голови обласної державної адміністрації народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі вирішив призначити персональні стипендії голови обласної державної адміністрації на 2014 рік:

Грицині Лідії Григорівні    - ветеранові музейної справи, 1935 р.н.

Комзюк Вірі Михайлівні    - завідувачці Колодяжненського літературно-

меморіального музею-садиби Лесі Українки,

заслуженому працівникові культури

України, 1948 р.н.

Левицькій Тамарі Леонідівні - провідному науковому співробітникові

Художнього музею – відділу Волинського

краєзнавчого музею, 1950 р.н.

Голова комітету,

начальник управління культури

обласної державної адміністрації                                                  В.Лисюк

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 689 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1