Головна » 2014 » Березень » 27 » Волинський музей українського війська запрошує на заходи до 100-річчя початку Першої світової війни.

Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки - філія Національного військово-історичного музею України

На допомогу вчителям

та учням учбових закладів

До 100-річчя початку Першої світової війни

Волинський регіональний музей українського

війська та військової техніки

пропонує:

• Експонування виставки «Волинь Першій світовій війні (1914-1918)» з екскурсійним обслуговуванням
  • Експонування виставки зброї, військової форми, нагород, амуніції, фотодокументів, карт, плакатів, оригіналів книг з фондів НВІМУ та приватних колекцій на військову тематику в частині експозиції, присвяченій 100-річчю початку Першої світової війни
  • Показ фільму-хроніки «Російські військовополонені австрійської армії у Луцьку 1915 р.»
  • Показ слайдів з музичним супроводом на тему «Австрійські та німецькі фотографії Луцьк, Ковель, Володимир-Волинський у Першій світовій війні»

Вхідна плата: для учнів та студентів – 3,00 грн., для дорослих – 5,00 грн.

Екскурсійне обслуговування – 20,00 грн.

Фотографування – безкоштовно.

Ветерани війни, учасники бойових дій, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, військовослужбовці, діти-сироти – вхід безкоштовний.

Музей працює з 10.00 до 17.00 без вихідних.

Адреса музею: 43005 м. Луцьк, вул. На Таборищі, 6.

Тел.: 24-00-51, e-mail: [email protected]

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 755 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0