Головна » 2021 » March » 30 » Волинський краєзнавчий музей запрошує до школи писанкарства. Попередній запис на майстер-класи вже розпочався!

Традиційно до Великодніх свят Волинський краєзнавчий музей відкриває школу писанкарства «Чарівний писачок»!

Вже 4 квітня 2021 року о 12 годині на вас чекає перший майстер-клас, на якому ви не лише створите писанку традиційним восковим розписом, а й пофарбуєте її природними барвниками (цибулиння, виноград та ягоди чорниці).

Допоможе вам у цьому лучанка Катерина Кримковська, яка впродовж багатьох років створює дивовижні писанки. Майстриня поділиться своїм досвідом виготовлення барвників з рослинних відварів.

Учасники майстер-класу також познайомляться з творчими і традиційними писанками Катерини Кримковської на її персональній виставці у музеї.

Вартість вхідного квитка на перший майстер-клас – 20 грн.

Заняття проводяться за попереднім записом!

Контакти:
м. Луцьк, вул. Шопена, 20
Тел. (0332) 24-75-82
050 935 59 93
097 395 83 50

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 174 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1