Головна » 2020 » March » 2 » Волинський краєзнавчий музей оголошує Двадцять шостий обласний конкурс «Волинська писанка третього тисячоліття»
  • Конкурс проводиться з 02 березня по 14 квітня 2020 року у приміщенні Волинського краєзнавчого музею.
  • Учасники подають 3‒5 писанок, виконаних традиційним восковим розписом на шкаралупах видутих пташиних яєць, фарбованих природними або хімічними барвниками і заявку (додається) у відділ етнографії та народних промислів Волинського краєзнавчого музею до 3 квітня 2020 року (крім суботи та неділі) за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 20. Можна надіслати на відділення Нової пошти № 10 (м. Луцьк, проспект Волі, 21).

З 8 квітня 2020 року писанки учасників конкурсу будуть оформлені у тематичну виставку та експонуватимуться впродовж місяця у Волинському краєзнавчому музеї.

До участі у конкурсі запрошуються учні шкіл, зокрема й мистецьких та художніх, студенти вузів І–ІV рівнів акредитації, дорослі різних професій та сфер зацікавлення.

На здобуття почесної нагороди – Диплому і призу імені Модеста Левицького – приймаються роботи писанкарів-популяризаторів.

Критерії оцінювання: технічний рівень виконання (майстерність); художній рівень (орнамент, композиційне вирішення, колористика, творчий підхід, ін.); використання візерункових мотивів характерних писанкарській традиції волинського краю.

Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та цінними подарунками у трьох вікових категоріях: І – до 14 років; ІІ – 14‒18 років; ІІІ – 18 років і старші. У номінаціях «Писанкові барви», «Волинські візерунки», «Оригінальне композиційне вирішення», «Творчий підхід», «Майстерне виконання писанки» вручатимуться подяки та заохочувальні призи.

Писанкар-популяризатор буде відзначений почесною нагородою ‒ Дипломом і призом імені Модеста Левицького.

Усі інші учасники Двадцять шостого обласного конкурс «Волинська писанка третього тисячоліття» отримають сертифікат учасника.

• Підбиття підсумків та урочисте нагородження переможців відбудеться 14 квітня 2020 року у приміщенні Волинського краєзнавчого музею.

Відзначені дипломами та подяками роботи учасників (писанки) передаються до збірки Волинського краєзнавчого музею.

Організатори конкурсу залишають за собою право використовувати роботи учасників у друкованій продукції, на офіційних сайтах музею та відділу, на виставках та інших акціях зі збереженням авторських прав.

Координатор ‒ Людмила Мірошниченко-Гусак: 0973958350, 0509355993 (з 8.00 до 17.00), [email protected]

учасника Двадцять шостого обласного конкурс
«Волинська писанка третього тисячоліття»

Прізвище, ім’я, по батькові: ____________________________________