Головна » 2014 » Березень » 21 » Волинська телебачення показало відреставровану у музеї ікону „Христос Боремельський” (ВІДЕО).

У реставраційній майстерні Волинського краєзнавчого музею завершилося відновлення ікони „Христос Боремельський”. Над образом, переданим до Музею волинської ікони зі Свято-Троїцького кафедрального собору, працювала реставратор Лариса Обухович. Вона зняла пізні записи ХІХ століття і відкрила оригінальний живопис 1776 року. Про це розповіла у телевізійних новинах Волинська ОДТРК:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 633 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0