Головна » 2019 » December » 28 » Вітаємо переможців обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят»!

27 грудня 2019 року відбулося вручення дипломів та сертифікатів учасникам Тринадцятого обласного конкурсу «Символи різдвяних свят». Він був організований управлінням культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації, Волинським краєзнавчим музеєм та Волинським обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Участь у конкурсі взяло понад 60 учасників, які представили 51 роботу.

Конкурсантів привітали заступник начальника управління культури, з питань релігій та національностей Валерій Дмитрук, кандидат історичних наук, заступниця директорки з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею Євгенія Ковальчук, кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею Світлана Чибирак та фольклорний колектив «Зоряниця» Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена (керівник Олена Богдан).

Різдвяні атрибути та творчі роботи експонуються на виставці у Волинському краєзнавчому музеї, що діятиме впродовж усіх зимових свят.

ЗАПРОШУЄМО ДО МУЗЕЮ!

Переможцями Тринадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят» стали:

Бондарук Богдан, вихованець Нововолинської школи мистецтв (І місце);

Акуленко Дана, Грицюк Олексій, Єрьомкін Володимир, Коржан Денис, Нехай Дарина, Савон Вікторія, Смичук Ірина, вихованці Володимир-Волинської дитячої художньої школи імені М. Рокицького (ІІ місце);

Свись Анастасія, Шевчук Богдан, Сурмик Софія, Єрьоміна Дарина, Бощук Вікторія, вихованці Володимир-Волинської дитячої художньої школи імені М. Рокицького (ІІ місце);

Савюк Христина (ІІІ місце);

Зімоха Ілона, студентка Луцького національного технічного університету (ІІІ місце);

Габрильчук Ольга, студентка Луцького національного технічного університету (ІІІ місце).

Подяки за активну участь у конкурсів отримали:

Володимир-Волинська дитяча художня школа імені М. Рокицького (Керівники: Я.Михалик, В.Михалик, Т.Омельченко);

Нововолинська школа мистецтв (Керівники: М.Булюк, О.Киця, Л.Стрижачук, А.Навроцька);

Кафедра дизайну Луцького національного технічного університету (Викладач А.Дідух).

Заохочувальними призами були відзначені:

Павлюк Наталія, вчителька ЗОШ І–ІІІ ст. с. Комарове Маневицького району, і Денисюк Віталій, вихованець Нововолинської школи мистецтв.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УСІХ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ!

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 305 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4