Головна » 2014 » Березень » 25 » Виставка, присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, діє у Нововолинському музеї.

У Нововолинському міському історичному музеї відкрито виставку робіт нововолинців „Шевченко у пам’яті нововолинців”, присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. Вишиті картини, рушники, серветки, книги, статті, присвячені постаті генія української нації Тараса Шевченка.

На відкритті були присутні учні 5 класу 6 школи, які спільно із працівниками музею Юлією Вишняк та Іриною Костюк залучились до читання поезії Тараса Шевченка. Гостями заходу були Марія Рябченюк, почесна голова Союзу українок м.Нововолинська, філолог, Олена Марків - методист ПК,режисер театру „Авантюра” та Віктор Гаврилюк - художник, роботи якого прикрашали дану виставку.

Наприкінці заходу кожен учень витяг для себе картку із віршем Т.Г.Шевченка.

Джерело: Нововолинський міський історичний музей

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 792 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0