Головна » 2020 » December » 30 » «Від Миколая до Водохреща»
«Від Миколая до Водохреща»

Напередодні новорічно-різдвяних свят у Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового почала діяти тематична виставка під назвою «Від Миколая до Водохреща». Свої роботи для експонування підготували та надали вихованці мальовничої студії «Кольорові пальчики» (керівник Ніна Фесенко).

На дитячих малюнках – Святий Миколай, зимові пейзажі та розваги, казкові та мультяшні герої. Витвори юних художників вражають безмежною фантазією, творчим натхненням, дарують позитивні емоції та святковий настрій, частинку яких передаємо вам. Нехай в Новому році все буде яскраво та веселково.

Джерело: Торчин: історичний музей

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 190 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0