Головна » 2019 » December » 12 » В обласному музеї влаштували День відкритих сердець для вихованців реабілітаційного центру (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, до Дня людей з інвалідністю та дня Святого Миколая, відбулася благодійна акція «День відкритих сердець у Волинському краєзнавчому музеї», на яку запрошували усіх лучан та гостей міста.

Діяв ярмарок-продаж виробів з бісеру, картин, іграшок, ляльок-мотанок та іншої сувенірної продукції та виробів учнів реабілітаційного центру «Пролісок». Окрім покупок, небайдужі могли кинути гроші у скриньку.

Для відвідувачів акції та вихованців реабілітаційного центру цікаву інтерактивну екскурсію «Штрихи мистецтва в історії» провів завідувач науково-експозиційного відділу давньої, середньовічної та нової історії Волині Тарас Верба.

А ще у Музейній майстерні «Пташка» відбувся майстер-клас з виготовлення ялинкової прикраси.

Дякуємо усім, хто долучився до музейної акції!

Усі зібрані кошти будуть передані для потреб реабілітаційного центру «Пролісок».

Відео UA: Волинь:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 247 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1