Головна » 2021 » March » 31 » В обласному музеї студенти спеціальності «Музеєзнавство, пам’яткознавство» практикуються у роботі з фондовою документацією

У студентів спеціальності 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство» освітньо-професійної програми «Музейний менеджмент, культурний туризм» Волинського національного університету імені Лесі Українки практичні заняття з вивчення навчальної дисципліни «Фондова та науково-дослідна робота» проходять у Волинському краєзнавчому музеї. Однією з важливих тем курсу є облік і наукова інвентаризація музейного фонду. Студенти отримують навички у веденні обліково-фондової документації, вивченні музейних предметів.

Так, 29 березня 2021 року на занятті у музеї студенти разом із заступником директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Є. І. Ковальчук та завідувачем відділу природи Волинського краєзнавчого музею Т. М. Тищенко вивчали музейні предмети природничого змісту, практикувалися у складанні наукових паспортів на пам’ятки палеонтології та антропології.

Заняття у музеї – це і навчання, і волонтерство, адже оволодіваючи уміннями і навичками роботи з музейною документацією, джерелознавчою базою та підготовкою різних видів музейного продукту студенти долучаються до практичної роботи музейного закладу.

Євгенія Ковальчук,
заступник директора з наукової роботи
Волинського краєзнавчого музею,
кандидат історичних наук, доцент кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Волинського національного університету імені Лесі Українки