Головна » 2021 » February » 1 » В обласному музеї презентували виставку «Українська революція 1917–1921: регіональний вимір»

29 січня, у День пам’яті Героїв Крут, у Волинському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Українська революція 1917–1921: регіональний вимір». Захід розпочався хвилиною мовчання за полеглими українськими захисниками.

На презентації виступили регіональний представник Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук, завідувач науково-експозиційного відділу новітньої історії Волині Богдан Зек, старша наукова співробітниця того ж відділу Яна Лис.

Після ознайомлення з фотодокументальними матеріалами всі бажаючи отримали змогу оглянути колекцію музейних предметів, які представлені на виставці «Волинь в Українській революції 1917–1921 років».

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 181 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0