Головна » 2014 » Березень » 18 » Унікальний музей українського війська та військової техніки у Луцьку відзначив річницю (ВІДЕО).
18 березня у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбувся захід, приурочений 15-ій річниці з дня заснування філії Національного військово-історичного музею України.
З вітальним словом виступив заступник голови Волинської обласної ради І.В.Гузь, заступник начальника управління культури облдержадміністрації В.Ю.Дмитрук, брали участь представник Митрополита Луцького і Волинського отець Микола, голова ВООНСКУ Г.В.Бондаренко, в.о. голови ВОДТ «Спілка Чорнобиль» Р.Кухтей, голова ВОО «Громадська солідарність» В.Галас, голова Луцької міської організації ветеранів України В.Я.Сердюков, генерал-майор СБУ у відставці О.О.Булавін, доктор історичних наук, професор Луцького університету розвитку людини «Україна» О.Й.Дем’янюк, працівники Волинського краєзнавчого музею та інші.

В рамках заходу відбулось відкриття виставки «Волинь у Першій світовій війні (1914-1918)», присвяченої 100-річчю її початку. Організаторами виступили: Національний військово-історичний музей України, Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки, Волинський краєзнавчий музей, Торчинський історичний музей імені Григорія Гуртового при підтримці ПАТ «Луцький пивзавод» ТМ «Земан» (голова правління Анатолій Конзера).

На виставці представлені зброя, форма, нагороди, фото, карти, фотодокументи, плакати, оригінали книг та багато іншого. Демонструється фільм-хроніка «Російські військовополонені австрійської армії у Луцьку 1915 р.»

Виставка працює щоденно з 10.00 до 17.00 у приміщені Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки за адресою м. Луцьк, вул. На Таборищі, 6, телефон для довідок 24-00-51.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки
Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 1028 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4