Головна » 2020 » March » 10 » У Волинському краєзнавчому музеї презентують книги про 51 та 14 бригади
У Волинському краєзнавчому музеї презентують книги про 51 та 14 бригади

Напередодні Дня українського добровольця 12 березня о 14 год. у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться зустріч із українськими вояками, авторами книг присвячених 51-й і 14-й бригадам, а саме:

• Миколою Лазаровичем (автор книг «Російсько-українська війна (2014–2017 роки): короткий нарис»; «Душу й тіло ми положим за нашу свободу: Україна в боротьбі проти збройної аґресії Російської федерації (2014–2018 роки)»;

• Владиславом Якушевим (автор книги «Карателі»);

• Миколою Ніколаєвим (автор книги «Щоденник непрофесійного військового»);

• Жанною Білоцькою – авторкою видавничого проекту «51/14: історія нескорених».

У лавах 51-ої та 14-ої бригад українську землю захищала найбільша кількість волинян. Саме про них розповідають книги добровольців 14 окремої механізованої бригади Миколи Лазаровича, Владислава Якушева і Миколи Ніколаєва.

Запрошуємо усіх бажаючих 12 березня о 14 год. відвідати презентацію книг у приміщенні Волинського краєзнавчого музею, а також поспілкуватися з авторами про війну, участь у ній волинян і літературу.

Нагадуємо Волинський краєзнавчий музей реалізує проект «НАШІ ЗАХИСИНКИ» – комплекс заходів із популяризації внеску волинян у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, збору і вивченню матеріалів про АТО та ООС на Донбасі, протидії інформаційним загрозам.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 513 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0