Головна » 2020 » November » 26 » У Музеї волинської ікони поповнення колекції
У Музеї волинської ікони поповнення колекції

Нещодавно Музей волинської ікони отримав цінний подарунок від студентки факультету історії, політології та національної безпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки Кобець Катерини.

Під час сільськогосподарських робіт у с. Довгів Горохівського району вона знайшла хрест-псевдоенколпіон XIV–XVI cт. Давній артефакт виконаний у техніці лиття з бронзи, на лицевій стороні – рельєфне зображення «Розп'яття Христа» обабіч якого – півпостаті святих. За кілька століть хрест потемнів та забруднився, рельєф втратив чіткість.

Музей вдячний дарувальниці. Експонат поповнить колекцію металопластики та буде демонструватися у виставкових проєктах.

Приклад гідний наслідування!

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 246 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2