Головна » 2019 » August » 17 » У музеї українського війська презентовано польсько-український туристичний маршрут

16 серпня, у рамках виконання договірних зобов’язань між Волинським регіональним музеєм українського війська та військової техніки і Волинським Клубом Автомобільним (Польща), було проведено презентацію нового туристичного маршруту: Люблін – Кисилин – Луцьк – Тараканівський форт – Дубно – Олика – Клевань – Луцьк – Костюхнівка –Люблін.

Нагадаємо, що ще в першій половині ХХ століття в Луцьку був створений Волинський Клуб Автомобільний, який з перервами діє й зараз. Учасники клубу беруть участь в райдах, пробігах та різних цікавих заходах в Україні та за її межами.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 333 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0