Головна » 2020 » November » 23 » У Музеї історії Луцького братства відбудеться захід до дня пам’яті Данила Братковського

26 листопада Музей історії Луцького братства, відділ Волинського краєзнавчого музею, проводить науково-просвітницький захід до дня пам’яті Данила Братковського (†26.XI.1702) – волинського шляхтича, барокового поета-сатирика, члена Луцького братства. У програмі знайомство з біографією діяча, читання віршів, відвідування місця його останнього спочинку в крипті братської Хрестовоздвиженської церкви.

Родинний герб Данила Братковського

Вибрані вірші Д. Братковського звучатимуть в різночасових перекладах зі старопольської Василя Доманицького, Володимира Крекотня, Валерія Шевчука, Олега Потурая. У заході візьмуть участь студенти Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Коли: 26 листопада, о 14:00.
Де: Музей історії Луцького братства
.

Луцьк, вул. Йова Кондзелевича, 5
Тел. для довідок: 72-33-71