Головна » 2021 » March » 17 » У Луцьку таки буде музей історії міста
У Луцьку таки буде музей історії міста

Вже давно точаться розмови про те, що має з’явитися музей історії Луцька. Луцький міський голова Ігор Поліщук розповів, що зробити його планують на вулиці Драгоманова. Про це він сказав в інтерв’ю Першому.

«На Драгоманова, 1, де раніше був клуб «Патріот Волині» та невеличка бібліотека, буде таке місце. Сьогодні разом із художником Олександром Дишком працюємо над змістовим наповненням цього приміщення. Тут може бути музей історії міста Луцька, разом із тим і культурно-мистецький центр. У Олександра є маса робіт, які можна там виставити. Приміщення потребує ремонту. Ми його зробимо. Разом із ремонтом площі Ринок, вулиці Драмгоманова то буде гарне доповнення до туристичного потенціалу. Сьогодні це не площа, а парковка», – сказав він.

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 175 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0