Головна » 2012 » August » 25 » У Луцькому замку відбувся фестиваль дзвонарного мистецтва „Благовіст Волині”.
У Луцькому замку відбувся фестиваль дзвонарного мистецтва „Благовіст Волині”.
Фестиваль дзвонарного мистецтва «Благовіст Волині» цього року вирішили замінити на майстер-класи для лучан, повідомляє ВолиньPost.
Традиційно до замку Любарта на фестиваль запрошували професійних дзвонарів. Втім цього року 25 серпня вирішили обмежитися майстер-класами.
«Ми відійшли від звичної традиції і пробували дати можливість тим людям, які хочуть подзвонити, відчути себе у ритмі музики. Шкода, що на майстер-класи зголосилися діти, а хотілося, аби дорослі спробували себе», – зазначила одна з дзвонарів Галина Марчук.
У майстер-класі взяли участь діти віком від 7 до 13 років. Кожна дитина могла подзвонити під супроводом професіоналів 5  хвилин. Те, чому навчилися, діти показали усім присутнім.
Окрім цього, на «Волинському благовісті» читали вірші та співали пісні присвячені Дню Незалежності і дзвонарному мистецтву.

Категорія: Музей дзвонів, м. Луцьк | Переглядів: 1270 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0