Головна » 2012 » Серпень » 01
СПІВРОБІТНИКАМИ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ ВИДАНО ТУРИСТИЧНИЙ ПУТІВНИК „ЦЕРКВИ СТАРОДАВНЬОГО ВОЛОДИМИРА”.
   У Всеукраїнському видавництві „Каменяр” у Львові вийшов у світ туристичний путівник „Церкви стародавнього Володимира”. Його автори-упорядники – наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею Богдан Янович і Олексій Петрунін.
У Колодяжненському музеї відбувся День пам’яті Лесі Українки.
   1 серпня 2012 року минуло 99 років від дня смерті Лесі Українки. У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся День пам’яті письменниці „Пісні, розстанемось ми з вами”  та проведена панахида.
Головного хранителя Волинського краєзнавчого музею Н.Ю.Пушкар відзначено владою з нагоди особистого ювілею.

В І Т А Є М О !

1 серпня 2012 року важливий особистий ювілей у головного хранителя Волинського краєзнавчого музею, краєзнавця і музейника Н.Ю.Пушкар.

В І Т А Є М О !