Головна » 2019 » September » 2 » У Любомлі презентують факсимільне видання «Пересопницького Євангелія»
У Любомлі презентують факсимільне видання «Пересопницького Євангелія»

4 вересня відбудеться презентація факсимільного видання «Пересопницьке Євангеліє» та передача його у фонди Любомльського краєзнавчого музею митрополитом Переяславським і Вишневським, керівником Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира Олександром (Драбинко).

ПРОГРАМА

1. Огляд експозиції музею, ознайомлення із виставкою «Стародруки ХVII – початку ХІХ ст. у фондах музею» (11.00-12.00 год). Презентація (початок о 12.00 год.):
І. Вступне слово. Директор Любомльського краєзнавчого музею – Фініковський Юрій;
ІІ. Презентація видання митрополитом Олександром та урочиста передача видання у фонди музею;
ІІІ. Спілкування митрополита Олександра із представниками ЗМІ, владою, духовенством та громадськістю району.

2. Підведення підсумків.

Джерело: Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 346 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1