Головна » 2019 » Вересень » 10

З Америки на адресу Андрія Бондарчука, почесного голови Луцького Хрестовоздвиженського братства (відродженого), надійшло перевидання книги «Евхологіон, альбо Молитвослов или Требник». Згідно з рішенням зборів сучасного Луцького братства книга передається у фонди Волинського краєзнавчого музею та експонуватиметься в Музеї історії Луцького братства.

Національний музей Революції Гідності ініціює проведення 12–13 грудня відкритих фахових обговорень у форматі мультидисциплінарного наукового форуму. Його тема – «Революція Гідності: на шляху до історії». Прийом заявок триває до 15 вересня 2019 року.

«Мандрівний вішак» цьогоріч завітає до Волинського краєзнавчого музею. Імерсивний перформанс «Вій. Замкнений у колі» за мотивами повісті Миколи Гоголя від київського театру «Шарж» у музейній атмосфері обіцяє бути незабутнім.