Головна » 2020 » March » 10 » У Ковельському музеї діє виставка художниці Оксани Онищенко
У Ковельському музеї діє виставка художниці Оксани Онищенко

З нагоди приходу весни та до Міжнародного жіночого дня у Ковельському історичному музеї відкрилась персональна виставка олійного живопису місцевої художниці Оксани Онищенко.

У душі мисткині квітують усіма барвами весна і літо. І цей стан душі виплескується на полотна у вигляді квітів, соковитих натюрмортів, дивовижних пейзажів і неймовірної краси архітектурних пам’яток.

Оксана Онищенко – самобутня художниця із відповідною фаховою освітою - закінчила Київську Академію Мистецтв, отримавши диплом архітектора. Учасниця і співорганізатор більше 100 пленерів художників як в Україні, так і за кордоном, чисельних художніх виставок. Професійне композиційне рішення робіт, багата колористична палітра, глибокий внутрішній світ мисткині, яка мріє про те, щоб глядач побачив і сприйняв світ її очима.

Виставка працює у дні роботи музею.

Джерело: Ковельський історичний музей

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 270 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0