Головна » 2019 » August » 26 » У Ковелі знесуть будівлю історичного музею
У Ковелі знесуть будівлю історичного музею

У проекті так званої реконструкції центрального парку у Ковелі не знайшлося місця історичному музею, – пише Район. Ковель.

Ковельський історичний музей

Ковельська міська рада офіційно оприлюднила детальний план реконструкції парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. За задумом проектантів, мають знести будівлю історичного музею, який у ці дні відзначив своє 30-річчя. Музей буде у будівлі колишнього РАЦСу на вулиці Степана Бандери.

Також знесуть фонтан, який після реконструкції у 2003 році за рахунок бюджету розвитку міста став справжньою окрасою Ковеля. Натомість новий пішохідний фонтан збудують неподалік, на площі. За фонтаном передбачають місце для новорічної ялинки, яку, очевидно, звідкись пересадять. В інше місце перенесуть пам’ятник Лесі Українці.

Громадські слухання з обговорення детального плану території реконструкції парку відбудуться 10 вересня 2019 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради.

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 319 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0