Головна » 2021 » March » 10 » У Колодяжненському музеї відзначили день народження Тараса Шевченка
У Колодяжненському музеї відзначили день народження Тараса Шевченка

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки для дітей молодшого шкільного віку провели літературно-музичний ранок «Слова його лились, текли і в серце падали глибоко», присвячений 207-ій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

На заході учні третього класу місцевої школи ознайомилися з біографією Кобзаря, декламували його твори, грали у різноманітні вікторини, розфарбовувати розмальовки за творами письменника та співали пісень.

На завершення, за традицією Косачів, музейні працівники пригощали дітей солодощами.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 162 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0