Головна » 2020 » October » 8 » У Художньому музеї презентували культурно-мистецький проєкт «Королівство Русь» (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора відбулась довгоочікувана подія – презентація культурно-мистецького проекту «Королівство Русь» та його перша акція «Початок-767», яку Художній музей провів під патронатом Луцької міської ради за участі в. п. міського голови Г. О. Пустовіта, директора Департаменту культури ЛМР Т. Ф. Гнатів, науковців-істориків, музейників, художників та представників інтелігенції Луцька.

На жаль у зв’язку із карантинними обмеженнями музей не зміг прийняти усіх бажаючих… Відбулась вельми цікава, змістовна й жвава розмова про необхідність популяризації яскравих сторінок вітчизняної історії і, зокрема, великих достойників Землі Волинської.

Олександр Дишко захопив присутніх розповіддю про концепцію проекту, передумови її створення, плани на майбутнє (він триватиме три роки і завершиться ювілейним акордом у жовтні року 2023-го).

Глибока, емоційна промова Григорія Пустовіта додала, водночас, і конкретики до справи реалізації проекту. Увиразнив цю подію, доповнивши важливими історичними уточненнями Петро Троневич.

Цікавим був виступ високофахового культуролога Вікторії Головей, директорки Волинської обласної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки Людмили Стасюк, художника Володимира Колодніцкого, вокаліста Сергія Беня.

Все відбулось у конструктивному ключі в надзвичайно теплій, зворушливій атмосфері спілкування однодумців.

Джерело: Художній музей м. Луцька, відділ ВКМ

Відео 12 канал:

Відео ТРК Аверс:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 206 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0