Головна » 2020 » November » 22 » Торчинський музей запрошує на семінар «Простір спадщини: єврейський цвинтар і міська історія»

25 листопада на базі Торчинського історичного музею імені Г. О. Гуртового буде проводитись освітній семінар «Простір спадщини: єврейський цвинтар і міська історія». В його програмі – лекція про єврейський цвинтар як частину історичної спадщини регіону (60 хв ) та відвідання єврейського цвинтаря для практичного заняття по дослідженню надгробків (за сприятливих умов). Організатором семінару є Фонд «І-Ес-Джей-Еф Східна Європа» (Європейська ініціатива зі збереження єврейських кладовищ).

Початок о 12.00 годині.

Бажаючих взяти участь у семінарі просять повідомити завчасно за номером телефону 0332 797 556. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією кількість слухачів обмежена.

Джерело: Торчин: історичний музей

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 265 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2