Головна » 2014 » Березень » 17 » „Тарас Шевченко і Волинь”.
„Тарас Шевченко і Волинь”.
У рамках тижня української мови та літератури, приуроченого ювілею Великого Кобзаря, у КЗ ЛЗОШ № 12 працювала пересувна виставка-екскурсія Волинського краєзнавчого музею „Тарас Шевченко і Волинь” для учнів 5-11 класів, – повідомило Управління освіти Луцької міської ради.

Кожна згадка про перебування Т.Г.Шевченка в рідному для учнів краї була цікавою.
Школярі мали можливість детальніше ознайомитися із шевченківськими місцями, пам’ятками, творами письменників, які присвячені Шевченкові.
З цікавої розповіді працівника музею учні пригадали уже відомі їм факти біографії Великого Кобзаря, а також відкрили для себе і маленькі сенсації.

Виставка справила на відвідувачів незабутні враження.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 836 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1