Головна » 2019 » August » 21 » Святкові заходи Ковельського музею з нагоди 30-річчя
Святкові заходи Ковельського музею з нагоди 30-річчя

23 серпня поспішайте до Ковельського історичного музею! Ми підготували для Вас низку цікавих і пізнавальних заходів й несподіваних сюрпризів!

Завітавши до нас, ви отримаєте неймовірні емоції і зможете сфотографуватись біля музейних локацій українського побуту, воєнних часів, радянського періоду та новітньої історії. На вас чекають актори Ковельського експериментального театру-студії „10 ряд 10 місце”, котрі перевтіляться в історичні персонажі, пов’язані з минувшиною Ковеля. А це: сам князь, який завітав до кузні вправного майстра-ковеля і замовив у нього для себе меч, королева Бона Сфорца перенесе вас в епоху середньовіччя, а Леся Українка надихне вас на добрі справи і творчі успіхи!!!

Працівники Ковельського історичного музею

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 674 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2