Головна » 2020 » December » 19 » «Святий Миколай на гербі Луцька»
«Святий Миколай на гербі Луцька»

До дня Святого Миколая у Музеї історії Луцького братства, відділі Волинського краєзнавчого музею, діяв лекторій «Святий Миколай на гербі Луцька».

На першому у циклі заходів побували студенти першокурсники спеціальності «Середня освіта. Історія» Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Хто він – Миколай? Яка його іконографія? Де у Луцьку розміщувалася Святомиколаївська церква? Хто такий Куремса і як він пов'язаний з нашим містом? Яке відношення до нього має Миколай? Коли і чому образ Святого Миколая з'явився на луцькій міській печаті, а тепер – на гербі міста? Про все це слухачам розповіла завідувачка музею Олена Бірюліна. Розповідь – цікава, насичена фактами, супроводжувалася оригінальними ілюстраціями.

А на завершення – цікавезний фільм про метальні машини – пороки. Ви зацікавились? Запрошуємо до Музею історії Луцького братства, відділу Волинського краєзнавчого музею.

Джерело: Музей історії Луцького братства, відділ Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 170 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1