Головна » 2020 » November » 21 » Сьогодні День Гідності та Свободи
Сьогодні День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, яке відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005–2011 роках, доки не було скасоване указом Віктора Януковича.

У Волинському краєзнавчому музеї з літа 2014 року діє виставка «Герої не вмирають! Майдан 2013–2014», присвячена буремній зимі 2013–2014 років. Саме на цій виставці відвідувачі мають змогу оглянути унікальні експонати – речі протестувальників з наметових містечок Луцька та Києва. Також у фондах музею є велика збірка експонатів з часів Помаранчевої революції.

Відділ музейного розвитку
та екскурсійного забезпечення
Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 166 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0