Головна » 2021 » January » 29 » Село, де починається Україна, мало навіть свій маленький музей
Село, де починається Україна, мало навіть свій маленький музей

Йдеться про Дольськ на Любешівщині, – повідомляється на інтернет-сторінці «Волинь-нова».

«Музей був у бібліотеці. Всі експонати – це власність та багаторічна праця бібліотекарки Корх Ліди Іллівни. Це – приклад патріотизму. Це – приклад любові до України.

На жаль, музей, як і бібліотека і будинок культури, закриті з грудня 2020 року. Чому? Бо таке рішення прийняв керівник ОТГ, до якого в минулому році приєднали Дольськ.

Розвиток і занепад мають прізвища», – написала на фейсбук-сторінці лучанка Наталія Гуркіна, яка свого часу облюбувала собі хатину у прикордонному селі і перш її мистецьки оформила, а потім і ще декілька старовинних будинків розмалювала. Її мрія зробити Дольськ хоч частково таким мальовничи, як польське селище Заліп’є, що неподалік Кракова.

Переглядів: 165 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0