Головна » 2020 » November » 21 » Революція Гідності – символом патріотизму та жертовності
Революція Гідності – символом патріотизму та жертовності

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві події: Помаранчева революція 2004-го та Революція Гідності 2013-го. Остання з них стала своєрідним епіцентром кардинальних змін в країні, символом патріотизму та жертовності.

У Торчинському історичному музеї поринути в перебіг Революції Гідності дає змогу одна з експозиційних частин. Листівки, фотографії, агітаційні матеріали оповідають про її хід починаючи від студентського Євромайдану закінчуючи розстрілом активістів. Мовчазними свідками тих подій є саморобні щити та бронежилети майданівців, каски, спорядження беркутівців, які теж можна тут побачити. Саме вони привертають найбільшу увагу відвідувачів.

Усіх зацікавлених запрошуємо в музей для огляду експозиції.

Будемо вдячні, якщо ви маєте речі, пов’язані з Революцією Гідності, та можете подарувати їх музеєві.

Джерело: Торчин: історичний музей

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 209 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0