Головна » 2021 » March » 27 » Ратнівська гімназистка – призерка Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв
Ратнівська гімназистка – призерка Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв

Учениця Ратнівської школи-гімназії №1 зайняла друге місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Конкурс проходив протягом 23-24 березня у режимі онлайн у місті Миколаєві. Про це повідомляє Район.in.ua.

Учнівську молодь Волині у заході гідно представила учениця школи-гімназії Мілана Семенюк, ставши призеркою конкурсу (ІІ місце, напрям «музеї військово-історичного профілю»).

Юна екскурсоводка показала високий рівень володіння матеріалами експозиції, вміння спілкуватися з відвідувачами (слухачами), творчо поєднувати показ і розповідь, чітко, логічно, послідовно презентувати музейну колекцію.

Переглядів: 131 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1