Головна » 2019 » September » 23 » Проща до Холмського образу (ФОТО, ВІДЕО)
Проща до Холмського образу (ФОТО, ВІДЕО)

21 вересня, на свято Різдва Пресвятої Богородиці, традиційно відбувся щорічний хресний хід до Холмської Чудотворної ікони Богородиці вірних Волинської єпархії Православної Церкви України.

Образ був поміщений у спеціальний кіот, який прикрасили рушником, роботи Надії Горлицької, родина якої зберігала ікону кілька десятиліть, та гірляндою із живих квітів. Богослужіння очолив канцлер єпархії протоієрей Микола Цап. Велично і урочисто впродовж служби лунав спів хору священнослужителів. Учасниками прощі були духовенство єпархії, викладачі та студенти Волинської православної богословської академії, багато мирян.

На завершення акафіста до музею приїхав митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Виголошуючи подячне слово, владика підкреслив, що сьогодні ми йдемо до Богородиці з великою шаною, любов’ю як до великої заступниці і молитовниці.

Тетяна Єлісєєва, завідувачка музею, привітала присутніх із святом і подякувала за пожертви на реставрацію волинських ікон.

Джерело: Музей волинської ікони

Відео Волинської єпархії Православної Церкви України

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 298 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5