Головна » 2016 » September » 23 » Присвячується українському війську
Присвячується українському війську

У Ківерцівському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки “Історія українського війська”, створена на основі інформаційно-просвітницького проекту Українського інституту національної пам’яті.

Присутні на виставці учні ЗОШ I-III ст. №1 м. Ківерці разом зі своїм педагогом-наставником Анатолієм Бакуном ознайомилися з історією українських воїнів від Київської Русі до сьогодення.

Проект “Воїни. Історія українського війська” має на меті ознайомити всіх небайдужих із традиціями українського воїнства, показати шлях, який пройшли збройні сили України від Русі до АТО, відродити почуття поваги до славних перемог наших предків.

Автор проекту реконструкцій – історик Микола Балабан, знімки – Анни Сенік.

Галина Слатініна,
науковий співробітник Ківерцівського краєзнавчого музею

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 678 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2