Головна » 2020 » March » 13 » Презентація нової монографії «Скарби та рідкісні монети з теренів Північно-Західної України»

На факультеті історії політології та національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за участю авторів відбулася презентація наукового видання «Скарби та рідкісні монети з теренів Північно-Західної України». Автори Г.Гулько, О.Кричевський, Г.Охріменко, Н.Скляренко, С.Локайчук. Луцьк: Вежа-Друк, 2019. – 292 с., іл. Вступна стаття професора Г. Бондаренка.

У монографії висвітлено історичні аспекти монетного обігу на теренах Волині та Полісся від часу кельтських впливів до ХІV ст.

Видання ілюстровано кольоровими знімками окремих монет і скарбів; подано таблиці та карти місцевиявлення пам’яток, словничок археологічних термінів. Призначене для науковців, краєзнавців, студентів.

У монографії використано археологічні матеріали з фондів Волинського краєзнавчого музею.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 312 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2