Головна » 2019 » December » 4 » Презентація культурно-мистецької акції «Сторінками історії Художнього музею»
Презентація культурно-мистецької акції «Сторінками історії Художнього музею»

6 грудня о 15.30 год. у Художньому музеї відбудеться презентація традиційної культурно-мистецької акції «Сторінками історії Художнього музею». Її тема: «Музей як простір взаємодії традицій минувшини і сьогодення», шо обрана провідним гаслом діяльності Художнього музею 2019 року.

Подія присвячена дню заснування музею (6 листопада 1973 р.).

У ПРОГРАМІ:

• Слова привітання, доповідь про здобутки Художнього музею у 2019 році.

• Презентація відреставрованого твору невідомого художника ХІХ ст. «Портрет Ф. Е. Шперка», історія надходження до колекції ВКМ.

• Ключова сторінка події: «Федір Степанюк (1952–2002) – музейник, поет, інтелектуал…». Спогади колег, рідних та друзів. Прочитання поезії Федора Степанюка (артисти арт-студії «КолоЛесі» Дарина Гребенко та Остап Жежерун, керівник: Світлана Органіста, заслужена артистка України).

• З нагоди Дня народження Художнього музею – концерт-подарунок для гостей свята у виконанні викладачів та концертмейстерів Волинського коледжу культури і мистецтв ім. Федора Стравінського: Тетяни Лузанової, Наталії Бойко та Олега Клейзуна.

• Урочиста передача твору Емми Андієвської – класика українського модернізму (Мюнхен, Німеччина) – фундатором Музею Сучасного Українського мистецтва Корсаків Віктором Корсаком (в рамках Всеукраїнського проекту «Повернення скарбів»).

За інформацією просимо звертатись:
Зоя Навроцька, Олена Старикова (72 30 75), [email protected]

Вхід – вільний.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 311 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1