Головна » 2019 » September » 13 » Презентація книги «Маневиччина: маловідомі факти». Пресанонс
Презентація книги «Маневиччина: маловідомі факти». Пресанонс

ПРЕСАНОНС

19 вересня о 15.00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги «Маневиччина: маловідомі факти. Штрихи до краєзнавчого опису району» / Валерій Мельник, Петро Хомич, Степан Войчик. – Луцьк: ТМ Золота стріла – ТМ Волиньполіграф, 2019. – 184 с., 355 ілюстрацій.

Книга розповідає про маловідомі факти з життя найлісистішого району Волинської області – Маневицького. У виданні подається цікава інформація з історії лісівництва, топоніміки та лімнології, про боротьбу волинян за свої свободу та гідність, право бути господарем на своїй землі під час Першої і Другої світових воєн, у повоєнні роки.

Щедро ілюстрована книга фактично є своєрідною краєзнавчою міні-енциклопедією і розрахована на різні категорії читачів.

Запрошуємо на презентацію книги!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 305 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3