Головна » 2020 » December » 31 » Подарунок до Нового року – десятий випуск «Волинського музейного вісника»
Подарунок до Нового року – десятий випуск «Волинського музейного вісника»

Волинський краєзнавчий музей спільно з кафедрою музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Волинського національного університету імені Лесі Українки підготував і вже оприлюднив електронний варіант наукового збірника «Волинський музейний вісник» (Випуск 10).

У випуску вміщено статті з історії та практики музейної та пам’яткоохоронної справи на Волині та в Україні. В окремих розділах опубліковано матеріали Десятого круглого столу «Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика» та Дев’ятнадцятих читань пам’яті В’ячеслава Липинського ««Провідна верства» та її роль у житті народу».

Видання розраховане на науковців, музейних, освітніх працівників, студентів, краєзнавців.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 196 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2