Головна » 2019 » July » 2 » Подарунок до ювілею музею
Подарунок до ювілею музею

Нещодавно, під час VІ Всеукраїнської наукової конференції «Волинський музей: історія і сучасність», присвяченої 90-річчю Волинського краєзнавчого музею, Андрій Іванович Бондарчук – відомий письменник, краєзнавець, засновник Музею історії Луцького братства, меценат обласного музею, народний депутат України 1-го скликання, член НСКУ, лауреат обласної премії Олександра Цинкаловського, почесний громадянин Волині та Луцька, подарував музею стародавній човен-довбанку.

Цей унікальний експонат, що належав Андрію Івановичу і знаходився у музеї на тимчасовому зберіганні, нині став доповненням експозиції відділу давньої історії обласного краєзнавчого музею.

Працівники Волинського краєзнавчого музею безмежно вдячні Андрію Івановичу Бондарчуку за унікальний дарунок, добрі слова на адресу музейників та щирі побажання, а також за багаторічну плідну співпрацю, постійну дієву допомогу у дослідженні та популяризації історико-культурної спадщини волинського краю, велику роботу по розвитку історичного краєзнавства і розбудові музеїв Волині.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 383 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/6