Головна » 2020 » December » 23 » Підбиття підсумків Року Андроника Лазарчука на Волині
Підбиття підсумків Року Андроника Лазарчука на Волині

22 грудня 2020 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація каталогу творів живопису і графіки українського художника Андроника Лазарчука (1870–1934) «Митець землі Волинської» (автор і укладач Тамара Левицька). Каталог видано до 150-річчя митця.  Це перше друковане видання, яке розповідає про життя і творчу спадщину українського художника, уродженця Волині.

Каталог видрукувано коштом благодійного фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь – Україна».

У рамках презентації відбулося підбиття підсумків Року Андроника Лазарчука на Волині.

Учасники мали можливість отримати видання і за бажанням – автограф автора.

Каталог буде переданий у бібліотеки області.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 191 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2