Головна » 2019 » August » 22 » Пам’яті Сергія Климчука
Пам’яті Сергія Климчука

17 серпня виповнилося п’ять років від дня загибелі Сергія Климчука, старшого сержанта Збройних сил України, члена Волинського козацького стрілецького братства, учасника Революції Гідності, який загинув переносячи поранених побратимів в укриття під мінометним обстрілом. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) та нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).

Сергій Дмитрович Климчук

У приміщені Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки відбулася зустріч побратимів із стрілецького братства, рідних і друзів героя. Товариші Сергія пообіцяли зробити усе можливе щоб його смерть не була даремною.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 365 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1