Головна » 2016 » September » 23 » Паломництво до Холмської Чудотворної ікони Богородиці
Паломництво до Холмської Чудотворної ікони Богородиці

21 вересня, в день Різдва Пресвятої Богородиці, відбулося паломництво вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом до Холмської чудотворної ікони Богородиці у Музей волинської ікони.

Разом з владикою перед іконою молилися духовенство Луцького міського та Володимирського деканатів, викладачі та студенти Волинської православної богословської академії. Під час безперервного читання акафісту прочании вшановували Чудотворний образ, складаючи пожертви на реставрацію волинських ікон.

На завершення богослужіння до його учасників звернулися митрополит Михаїл та завідувач музею Тетяна Єлісєєва, яка подякувала за щорічні пожертви – вагому підтримку для реставраторів.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 735 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2